اجرای منظومه مور بی ملکه در تئاتر شهر

طبق اعلام رسمی مرکز هنرهای نمایشی نمایشنامه منظومه مور بی ملکه که شامل همین اپیزود و دو اپیزود دیگر یعنی ماهی باقلاب گریخته و مرغ باغ هپروت است از پانزدهم بهمن ماه هشتاد و پنج در سالن قشقایی تئاتر شهر به کارگردانی نویسنده به صحنه خواهد رفت. بازی الهام پاوه نژاد و آشا محرابی در نمایش قطعی است.  آهنگسازی نمایش را اصغر وفایی به عهده دارد.

چهارشنبه بیست و نه آذر: تمرین ها آغاز شده و الهام پاوه نژاد مشغول فراگیری نوازندگیدیوانّ زیر نظر اصغر وفایی است. 

الهام پاوه نژاد در صحنه ای از منظومه مور بی ملکه عکس از رئوفه رستمی

جمعه اول دی ماه: محمد حاتمی برای بازی در منظومه مور بی ملکه اعلام آمادگی کرد. رضا صورتی مسولیت روابط عمومی را بر عهده گرفت و پریزاد ابراهیم زاده فرزانه علاوه بر طراحی لباس نمایش طراحی تصاویر تبلیغاتی را نیز پی می گیرد.

جمعه هشتم دی ماه: تمرینات اپیزود منظومه مور بی ملکه در سالن چهارسو و تمرینات اپیزود مرغ باغ هپروت بعد از ظهر ها در استودیوی تالار مولوی با حضور آشا محرابی پیگیری می شود. در مرغ باغ هپروت علاوه بر محرابی حضور شش بازیگر مرد نیز ضروری است که صدای این بازیگران ضبط و هنگام اجرا پخش خواهد شد. نقش مرد اول (غلام قفل ساز) در این اپیزود را کاظم بلوچی به عهده دارد که در تمرینات حاضر و نسخه اولیه اجرای او ضبط شد. طی هفته آینده احمد آقالو برای بازی در نقش مرد دوم (مامور ابلاغ حکم) و بهروز بقایی برای بازی در نقش مرد چهارم (مبارک) به یاری گروه خواهند آمد. زوج جوان ساناز رحمانی و فرهاد مقدم نیز به عنوان منشی و مدیر صحنه به گروه ملحق شدند.  

 یکشنبه دهم دی: علی بی غم برای بازی در منظومه مور بی ملکه به گروه پیوست و مهلقا باقری از این پس مسئولیت تمرین حرکات موزون نمایش را به عهده خواهد داشت. فرهاد آئیش دعوت ما را برای بازی نقش وکیل در اپیزود دوم یعنی مرغ باغ هپروت پذیرفت. طی روزهای آینده این قسمت از نمایش تمرین و ضبط خواهد شد. 

سه شنبه دوازده دی: روز گذشته نسخه اولیه بازی احمد آقالو در نقش مرد دوم (مامور ابلاغ حکم) ضبط شد. 

دوشنبه هیجده دی: روز گذشته نسخه اولیه بازی بهروز بقایی در نقش مرد چهارم (مبارک) در مرغ باغ هپروت ضبط شد. نسیم سلیمانپور نیز به عنوان دستیار طراحی صحنه و لباس قبول مسئولیت کرد و از این پس فریبا ورکیانی دستیار کارگردان نمایش خواهد بود.

سه شنبه بیست و ششم دی: بازی فرهاد آئیش در نقش مرد سوم (وکیل تسخیری) و احمد مهرانفر در نقش مرد پنجم ( فرزند غلام) طی هفته گذشته تمرین و ضبط شد. 

جمعه ششم بهمن: آقای بهزاد فراهانی دعوت ما را برای بازی در نقش مرد ششم (مشاور) در مرغ باغ هپروت پذیرفت. طی هفته آتی این نقش تمرین و ضبط خواهد شد.

این هم گزارش سایت تئاترما از تمرینات منظومه مور بی ملکه:

http://www.theatrema.com/module-pagesetter-viewpub-tid-1-pid-1735.html

 یکشنبه پانزدهم بهمن: طی هفته گذشته بازی بهزاد فراهانی تمرین و ضبط شد. مجتبی اسماعیلزاده نیز به عنوان سازنده ویدئو آرت نمایش قبول مسئولیت کرد. امروز بعد از ظهر نمایش توسط هیئت نظارت و ارزشیابی بازبینی می شود.

جمعه بیستم بهمن: نمایش منظومه مور بی ملکه از امروز ساعت هفت و نیم در تالار قشقایی به روی صحنه می رود.

 

    عکسهایی از اجرا:          http://www.theater.ir/album.aspx?id=816

و عکسهایی دیگر در سایت بی بی سی:

 http://www.bbc.co.uk/persian/multimedia/story/2007/03/070304_pm-moor-malakeh-glx.shtml

                                                                         

/ 11 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کلاغ

سلام مرسی خسته نباشيد.اقای پينک

نمايش شما خيلی جالب بود من لينکتان دادم

گروه تئاتر زهور - اهواز

5 نمایشنامه هدیه نوروزی گروه تئاتر زهور به دوستان خوب تئاتری www.zoohoor.blogfa.com

نرگس زهره نسب

داستان جديد منو خوندی؟ آدرس اش رو برات می نويسم. اگه دوست داری نظرت رو بنويسhttp://dibache.com/text.asp?cat=5&id=1100

کاوه اويسی

سلاو کاکه ناسر! ئه من کاوه م له تارانه وه...زور خوشحال بوم که توانيم وبلاگی ئه وه بدوزمه وه و بيخونمه وه...به داخه وه تا ئهسته نهم توانيوه به جگه له چند (پی اس) و چهند تراحی سهحنه له ئه وه ببينم به لام هر لهو ئيشانه ی که دی ومه زور م کهلک وه رگرتو...هر به رده وام بی...

مدير سايت باران

با سلام من سايت شمارو لينک کردم در صورت رضايت از سایت ما شما هم ما رو لينک کنيد.منتظر مطالب جديد شما هم هستيم

سعيد۳۱۳

سلام دوست من. شما را در بلاگم لینک کردم دوست دارم شما هم متقابلا این کارو انجام بدی . موفق و سربلند باشی.